New Europe Capital

Because every client is different...

Kim jesteśmy

New Europe Capital jest niezależną firmą doradczą. Specjalizujemy się w doradztwie korporacyjno-finansowym, w obsłudze transakcji kapitałowych w krajach Europy Środkowo-Wschodniej, ze szczególnym uwzględnieniem rynku polskiego. Wszyscy nasi Klienci - korporacje, przedsiębiorstwa, zarządy firm jak i fundusze private equity - otrzymują od nas znaczącą pomoc w osiągnięciu ich finansowych i strategicznych celów, związanych z kupnem lub sprzedażą firm lub aktywów, jak również przy uruchamianiu nowych projektów o wysokim potencjale wzrostowym, organizując również ich finansowanie.

New Europe Capital to przede wszystkim wieloletnie międzynarodowe doświadczenie jak również doskonałe zrozumienie polskiego rynku. Podczas 25 letniej kariery w bankowości inwestycyjnej Wolfgang Bauer założyciel New Europe Capital z sukcesem zarządzał firmami z branży bankowości inwestycyjnej jak i wieloma transakcjami na polskich i międzynarodowych rynkach finansowych i kapitałowych.

New Europe Capital jest wyłącznie zaangażowany na rzecz wspomagania swoich Klientów, promując kreatywne i podejście do kompleksowych problemów, dostarczając ich rozwiązania na najwyższym poziomie. Nasza filozofia biznesowa jest ugruntowana poprzez koncentrację naszych wysiłków na świadczeniu usług doradczych o najwyższej jakości, braku konfliktów interesów, poufności oraz kreatywności.

Naszym celem jest dokładnie zrozumieć życzenia i intencje naszych Klientów, wypracować dla nich specjalne rozwiązania, które doprowadzą Klienta do właściwych decyzji jak również ich egzekucja na najwyższym poziomie sumienności.
© 2007 New Europe Capital
Designed and produced by SkyGroup Sp. z o.o. SkyGroup - Beyond The Sky